خلاصه کتاب
قوانین محتوا

Content Rules

قوانین محتوا
Content Rules
قوانین محتوا
4.11
12 امتیاز ثبت شده
راهنمای تولید محتوای جذاب و کاربردی برای جذب مشتریان
اثری از آن هندلی و چارلز چپمن (Ann Handley and Charles C. Chapman)
زمان مطالعه 26 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب قوانین محتوا, اصولی است که هر کارشناس محتوا باید آن را بداند. آن هندلی نویسنده کتاب قوانین محتوا, برای خواننده توضیح می دهد که چگونه صدای خاص و متمایز کسب و کار خود را در میان رقیبان متعدد به گوش مشتریان خود برساند. کتاب قوانین محتوا, شرکت هایی را مورد مطالعه قرار داده است که ایده های آنلاین خود را گسترش داده و از آن ها برای ایجاد اعتبار و ایجاد مشتریان وفادار کرده اند.

شاید در ظاهر خنده دار باشد اما یک شرکت تولیدکننده پوشک بچه هم می تواند با کمک یک محتوای درجه یک و نوآروانه, میزان فروش و جذب مشتری خود را افزایش دهد! برای اینکه بدانید محتوا چقدر می تواند به موفقیت شما کمک کند, کتاب قوانین محتوا گزینه خوبی است!

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب قوانین محتوا اثر آن هندلی را ندارید, می‮ توانید این خلاصه کتاب مفید را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

  1. آن هایی که می خواهند ویدئو ها و پادکست هایی خیره کننده و تاثیربرانگیز بسازند؛
  2. کسانی که قصد دارند جزو سایت های برتر موتورهای جستجو باشند.

آن هندلی, پیشگام بازاریابی دیجیتال, نویسنده تجاری مجله وال استریت ژورنال (Wall Street Journal) و نویسنده کتاب های پرفروشی نظیر  همه نویسنده ایم (Everybody Write) و قوانین محتوا (Content Rules) است.

فعالیت های او به عنوان مسئول بازاریابی محتوا, نویسنده و متخصص در عرصه تولید محتوا, افتخارات فراوانی را برایش به ارمغان آورده است. کتاب های او به 19 زبان زنده دنیا از جمله ترکی, کره ای, ایتالیایی, چینی و ژاپنی ترجمه شده است. وی در حال حاضر دارای بیش از 420 هزار دنبال کننده در توئیتر بوده و به عنوان یکی از موثرترین اعضای شبکه های اجتماعی شناخته شده است.

آن هندلی توسط IBM, به عنوان یکی از 7 نفری که بازاریابی مدرن را شکل داده اند, معرفی شده است.

هندلی کسی است که با صحبت ها و نوشته های خود به شما می گوید که چطور در مورد کسب و کارتان متفاوت فکر کنید. مجله آمریکایی فوربز (Forbes) از او به عنوان تاثیرگذارترین وبلاگ نویس زن در رسانه های اجتماعی یاد کرده است. او مدیر محتوای شرکت مارکتینگ پروفز (Marketing Profs) است؛ یک شرکت آموزشی و یادگیری که بزرگترین انجمن بازاریابان را به خود اختصاص داده.

علاوه بر تمام این ها, هندلی یکی از اعضای فعال مجله کارآفرین (Entrepreneur magazine) بوده و کتاب موفق او یعنی قوانین محتوا به 9 زبان مختلف ترجمه شده است.
 

چارلز چپمن نیز نویسنده, سخنران و متخصصی در زمینه بازاریابی و محتوا است که آن هندلی را در نگارش کتاب قوانین محتوا, یاری کرده است. همچنین چپمن, یکی از بنیان گذاران شرکت ادونس گارد (The Advance Guard)  است؛ شرکتی که در زمینه خدمات مشاوره بازاریابی و مدیریت محتوا, فعالیت می کند.

چپمن در حوزه تولید محتوای انگیزشی, عکاسی و کارآفرینی فعالیت دارد. تجربیات او تاکنون برنده جوایز بسیاری شده است, همچین او سابقه فعالیت و همکاری با شرکت های برجسته آمریکایی از جمله کوکاکولا را در پرونده کاری خود دارد.

چپمن موسس شرکت دیجیتال ددز (DigitalDads.com) نیز هست و خارج از شهر بوستون با خانواده دوست داشتنی خود زندگی می کند.

نظرات کاربران

3 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
رضا نصرزاده
خوب و جامع بود
چهارشنبه 23 مرداد 1398
امیر هاشمی
این کتاب واقعا پر محتوا و کامل بود در زمینه تولید محتوا ... حتما بخونید افرادی که در کار دیجیتال مارکتینگ فعال هستن. با تشکر
یکشنبه 03 شهریور 1398
حمیرا کریمی واحد
فوق العاده بود. پر از نکات کاربردی و اجرایی.
چهارشنبه 09 بهمن 1398
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها