خرید اشتراک

دسترسی به کلیه کتاب‌ها
با خرید اشتراک می‌توانید به خلاصه فارسی صدها کتاب دسترسی داشته باشید و کتابخانه شخصی خود بسازید.
دسترسی به فایل صوتی
در هرزمان و هرکجا که هستید می‌توانید خلاصه بهترین کتاب‌های دنیا را مطالعه کنید و یا گوش دهید.
قابلیت یادداشت‌برداری
توسط سیستم یادداشت‌برداری قسمت‌هایی را که می‌خواهید ذخیره کنید و بعدا در قسمت یادداشت آن‎‌ها را مرور کنید.
اشتراک مناسب خود را انتخاب نمایید
اشتراک یک ماهه
59 هزار تومان
انتخاب
اشتراک سه ماهه
89 هزار تومان
۲۹هزار تومان ماهانه
انتخاب
اشتراک یک ساله
199 هزار تومان
۱۷هزار تومان ماهانه
انتخاب
برای سازمان‌ها
تعرفه ویژه خرید اشتراک برای سازمان‌ها، شرکت‌ها و تیم‌ها
گارانتی بازگشت وجه
خیالتان راحت. اگر به هر دلیلی از خرید اشتراک خود منصرف شدید، بدون هیچ سوالی مبلغ پرداختی شما با احترام بازگرداننده می‌شود.
خرید اشتراک guarantee

سوالات متداول

با خرید اشتراک ویژه چه‌چیزی بدست می‌آورم؟
با اشتراک ویژه بوکاپو، به خلاصه دیجیتالی و صوتی صدها کتاب به زبان فارسی دسترسی پیدا می‌کنید. به علاوه می‌توانید کتاب‌خانه شخصیتان را بسازید و روند مطالعه خود را با برنامه پیش ببرید. همچنین می‌توانید از بخش‌هایی از خلاصه کتاب‌ها که میخواهید یادداشت‌برداری کنید و این یادداشت‌ها را بعدا مرور کنید ویا با دیگران به اشتراک بگذارید.
چه تعداد «خلاصه کتاب» در بوکاپو وجود دارد؟
آرشیو بوکاپو شامل صدها کتاب پرفروش و ارزشمند در زمینه‌های مختلف است و هر ماه بیش از 50 کتاب جدید به این تعداد اضافه می‌شود.
آیا بدون اشتراک ویژه می‌توانم از مطالب بوکاپو استفاده کنم؟
هدف بوکاپو توسعه و رشد مهارت‌های فارسی‌زبانان دنیا از طریق محتوای آموزشی باکیفیت است و به همین دلیل همواره بخشی از محتوای خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار میدهد. بخش «مجله بوکاپو» که شامل مقالات آموزشی از معتبرترین منابع دنیا است رایگان بوده و همواره رایگان باقی خواهد ماند، اما برای تامین هزینه‌های تولید محتوای باکیفیت و کاربردی، دسترسی به خلاصه کتاب‌های بوکاپو فقط با خرید اشتراک ویژه ممکن است.
شرایط گارانتی بازگشت وجه چیست؟
اگر تا 7 روز بعد از خرید به هر دلیلی از خرید اشتراک خود ناراضی بودید، می‌توانید از طریق فرم «تماس با ما» این موضوع را به کارشناسان ما اطلاع دهید. ما متعهد هستیم وجه پرداختی شما را بدون هیچ شرایط و سوالی، با احترام در اسرع وقت بازگشت دهیم.
خرید اشتراک Mousavi
علی موسوی فر
افراد پر مشغله نیاز دارند تا در اوقات فراغت خود بتوانند به مطالعه بپردازند و دانش خود را بروز نگه دارند. از آنجایی که فرصت برای این افراد بسیار کم است به نظرم بوکاپو پاسخی مناسب به این نیاز آن هاست. مطالعه خلاصه کتاب بهترین راه حلی است که این افراد می‌توانند با استفاده از آن آگاهی و اطلاعات خود را به روز نگه داشته و افزایش دهند.
خرید اشتراک IMG 9093
توحید علی‌اشرفی
بوکاپو فرصت بی‌نظیری برای من خلق کرده تا به چکیده مناسبی از بهترین کتاب‌های حوزه بازاریابی و کسب‌وکار دسترسی داشته باشم. خیلی وقت‌ها فایل‌های صوتی این کتاب‌ها را در داخل اتومبیلم گوش می‌دهم. برام بسیار جالب بود که برخی از کتاب‌‌های موجود در بوکاپو، از بروزترین‌های دنیا هستند و حتی هنوز به فارسی ترجمه نشده‌اند.
خرید اشتراک akbarizade
غلامرضا اکبری زاده
انتخاب کتاب مناسب از میان خیل عظیم کتاب‌های حوزه مدیریت همیشه کار دشواری بوده است. بارها پیش آمده کتابی را به واسطه تبلیغات و یا معرفی دوستان تا نیمه مطالعه کرده‌ام اما آنچنان که باید در واقع کتاب مناسبی برای من نبود. به کمک بوکاپو می‌توان علاوه بر استفاده از مطالب آموزشی خلاصه کتاب ها،بهترین کتاب را برای مطالعه انتخاب کرد.
خرید اشتراک photo 2019 05 05 15 22 42
حسین ریاحی‌نژاد
در هر سازمانی مدیران و کارشناسان، زمانی می توانند کارایی و اثربخشی را افزایش دهند که از دانش روز برخوردار باشند. کسب دانش نیازمند صرف وقت است؛ در این راستا، بوکاپو با ارائه خلاصه کتاب تهیه شده از کتاب های روز جهان در قالب فایل متنی و فایل صوتی، دانش افزایی را در هر زمان و مکانی آسان کرده است.
خرید اشتراک IMG 8593
سعید نجفی
از زمانی که به سمت مدیر ارشد مجموعه منصوب شده‌ام، زمان‌های خالی و اوقات استراحت کمی دارم. لذا پیدا کردن زمان مناسب برای مطالعه کتاب برایم اندکی دشوار است. این دغدغه به محض آشنایی با بوکاپو برطرف شد. مطالعه خلاصه کتاب راه حلی بود که بوکاپو برای من به ارمغان آورد.
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها